Kinderhotel Alphotel ****

Hirschegg - Kleinwalsertal

Het Alphotel ligt direct bij het skigebied en aan de piste. Je kunt vanaf het hotel zo naar de lift skiën. Naast het hotel is de kinderskischool voor de kleinste kinderen.  Dit tophotel is één van de betere kinderhotels van Oostenrijk. De verzorging en de faciliteiten zijn uitstekend. Voor de kinderen is er altijd wat te beleven in de kinderclub. Ze komen hier bijna niet aan skiën toe. Ook voor de ouders is dit een uitstekende vakantieplek.


skiles kinderen burmi

Skiles met "Burmi"

Zwembad

Het Alphotel in de winter

alphotel kinderzwembad

Peuterzwembad

Terras

Verblijfsruimte "Bauernstube"

Lounge

Alphotel bar

Bar

Restaurant met uitzicht op de bergen

Restaurant

Alphotel restaurant familie

Voor de kinderen is er een speciaal kinderbuffet

Restaurant

Restaurant

Skigebied Kleinwalsertal

Zwembad

Peuterzwembad

Wellness

Sleetjes zijn te leen

frisdranken alphotel kinderclub

Frisdranken zijn inclusief

kinderbuffet alphotel

Kinderbuffet

alphotel klimwand kinderclub

Klimwand in de kinderclub

alphotel kinderclub speelkeukentje

Speelkeukentje in de kinderclub

Alphotel kinderen glijbaan

In de kinderclub is een binnenspeeltuin met glijbaan

Skigebied Heubergarena

Studio Söllerkopf Badkamer (voorbeeld)

Studio Söllerkopf Ouderslaapkamer met zithoekje (voorbeeld)

Suite Gatterkopf (voorbeeld)

Badkamer Suite Gatterkopf en Engenkopf (voorbeeld)

Suite Heuberg (voorbeeld)

Badkamer in een Suite (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf Woonkamer (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf met balkon op het zuiden (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf Slaapkamer (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf Kinderslaapkamer met stapelbed (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf badkamer met bad of douche

Suite Hammerspitze (voorbeeld)

Suite Hammerspitze Kinderslaapkamer (voorbeeld)

De skiles voor de kleinsten is naast het hotel

skischool skiles hirschegg

Skiles bij de skischool van Hirschegg

Skigebied Heubergarena (Kleinwalsertal)

skiles kinderen burmi

Skiles met "Burmi"

Zwembad

Het Alphotel in de winter

alphotel kinderzwembad

Peuterzwembad

Terras

Verblijfsruimte "Bauernstube"

Lounge

Alphotel bar

Bar

Restaurant met uitzicht op de bergen

Restaurant

Alphotel restaurant familie

Voor de kinderen is er een speciaal kinderbuffet

Restaurant

Restaurant

Skigebied Kleinwalsertal

Zwembad

Peuterzwembad

Wellness

Sleetjes zijn te leen

frisdranken alphotel kinderclub

Frisdranken zijn inclusief

kinderbuffet alphotel

Kinderbuffet

alphotel klimwand kinderclub

Klimwand in de kinderclub

alphotel kinderclub speelkeukentje

Speelkeukentje in de kinderclub

Alphotel kinderen glijbaan

In de kinderclub is een binnenspeeltuin met glijbaan

Skigebied Heubergarena

Studio Söllerkopf Badkamer (voorbeeld)

Studio Söllerkopf Ouderslaapkamer met zithoekje (voorbeeld)

Suite Gatterkopf (voorbeeld)

Badkamer Suite Gatterkopf en Engenkopf (voorbeeld)

Suite Heuberg (voorbeeld)

Badkamer in een Suite (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf Woonkamer (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf met balkon op het zuiden (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf Slaapkamer (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf Kinderslaapkamer met stapelbed (voorbeeld)

Suite Zwölferkopf badkamer met bad of douche

Suite Hammerspitze (voorbeeld)

Suite Hammerspitze Kinderslaapkamer (voorbeeld)

De skiles voor de kleinsten is naast het hotel

skischool skiles hirschegg

Skiles bij de skischool van Hirschegg

Skigebied Heubergarena (Kleinwalsertal)

Algemene faciliteiten:
* Entree met receptie
* Lounge met zitjes en een bar
* Bauernstube met zitjes
* Restaurant (all-inclusive-pension)
* Lift   * Wasmachine en droger   * Ouderkeuken
* Ski-opbergruimte   * Terras met zitjes   * Parkeerplaats

Zwemmen en wellness:
* Zwembad en afgescheiden kinderzwembadje met speelfiguren
* Wellness met sauna’s (Fins en soft), stoombad, infraroodcabine, massagedouches, voetbaden, relaxruimte met thee/waterbar, solarium
* Massages en schoonheidsbehandelingen zijn mogelijk

Kinderfaciliteiten:
* Uitgebreid Kids-pakket, extra’s: kinderwagen, tweelingwagen
* Kinderopvangruimte met knutsel/speelkamer
* Kinderrestaurant
* Babykamer met speelgoed voor baby’s
* Speelkamer met binnenspeeltuin met ballenbak
* Zwembad, kinderzwembad met glijbaantje en speelfiguren
* Tafeltennis, tafelvoetbalspel, darts

Kinderopvang:
* Gratis opvang voor kinderen vanaf 0 jaar zondag t/m vrijdag ca. 9.00-16.00 uur, zaterdag ca. 11.00-16.00 uur. Voor kinderen vanaf 2 jaar is er dagelijks extra opvang, ca. 16.00-20.30 uur. ’s Morgens gaan alle kinderen die zelf kunnen lopen een uur spelen in de sneeuw.
*Kinderen van 3 en 4 jaar die halve dagen les hebben bij de skischool bij het hotel, worden na de skiles naar de opvang gebracht.

Eten & drinken:
* Tijdens de opvang worden baby’s gevoed en krijgen kinderen een lunch en drinken
* Voor kinderen vanaf 2 jaar is er om ca. 17.30/18.00 uur een kinderstamtafel
* In het restaurant is een baby- en kinderbuffet, potjes zijn aanwezig in de ouderkeuken

Prijzen en info seizoen 2021-2022

Skigebied:
In het Kleinwalsertal hadden ze al vroeg door wat de wensen van  wintersporters zijn, met als resultaat een indrukwekkende  ski-infrastructuur van skiliften, pisten, skischolen, gezellige  skihutten, etc. Doordat de meeste gebieden op meer dan 1000 m hoogte  liggen, kun je hier vaak tot in april skiën. Het skigebied Kleinwalsertal beslaat 6 skibergen die met dalpisten/liften en de gratis skibus met elkaar verbonden zijn. Het Kleinwalsertal ligt op de grens van Duitsland en Oostenrijk. Voor de snowboarders is er bij het dorp Riezlern een snowboardpark. De skibushalte is op ca. 250 m van het hotel.
Vanaf het hotel is de skilift op de ski’s te bereiken via de piste die naast het hotel ligt (op ca. 250m).

Hoogte skigebied: 826-2224 m
Aantal pistes: 130 km
Soort in km: 61 blauw – 61 rood – 8 zwart

Skipas:
Prijzen 6-daagse skipas:
Volwassene ca. € 233,- – € 259,-.
Kind geboren in 2006-2015 ca. € 96,-.
Kind geboren in 2016 of jonger ca. € 54,-.
10% korting op de skipasprijzen van 10/12-18/12/2021, 9/1-22/1/2022, 12/3-18/4/2022 in combinatie met een boeking voor het Alphotel, skipas uitsluitend ter plaatse in het hotel verkrijgbaar.

Skischool:
De kinderskischool met kinderland voor de allerkleinsten ligt direct naast het Alphotel. Na de skiles gaan de kinderen samen eten in het hotel en daarna spelen in de kinderclub van het hotel.
De skischoolverzamelplek voor kinderen (en volwassenen) die hele dagen gaan lessen bevindt zich onderaan de piste op ca. 250m. De plek is op de ski’s, te voet of met de hotelskibus (tegen een kleine vergoeding) te bereiken. Vanaf de verzamelplek vertrekken de kinderen met de skileraar naar de oefenpiste passend bij het skiniveau van de groep. De kinderen die de hele dag lessen, eten tussen de middag met de skileraar.
5 halve dagen les van ca. 10.00-12.00 uur voor kinderen van 3 en 4 jaar ca. € 200,-.
5 hele dagen les van ca. 10.00-12.00 uur en 13.30-15.30 uur voor kinderen vanaf 4 jaar ca. € 290,- met lunch.

Skiverhuur:
Ski’s en snowboard te huur via Kids & Go, met aantrekkelijke prijzen voor gezinnen, zie Skihuur
De skihuur bevindt zich op ca. 400 m van het hotel.

Wintersport overig:
Er zijn enkele rodelbanen in het gebied. Langlaufers kunnen gratis gebruik maken van 3 loipes met een totale lengte van 50 km. Zowel in het dal als in de bergen zijn diverse winterwandelwegen uitgezet.

Website skigebied: www.kleinwalsertal.com/

Familiekamer:
* Schlössle: ca. 27 m2, max. 4 personen
Comfortabel en voorzien van 2-persoonsbed, 2 extra (kinder)bedden boven elkaar, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, badkamer met douche, wc, balkon op het oosten.

Familiestudio:
* Söllerkopf: ca. 33 m2, max. 4 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en zitje, kleine kinderslaapkamer met stapelbed, badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het oosten.

* Ifen: ca. 32 m2, max. 4/5 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en zitje, kinderslaapkamer met stapelbed en deels met plek voor een extra kinderbedje (=5e persoon), badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het westen.

Familiesuite:
* Heuberg: ca. 37 m2, max. 5 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en zithoek, kinderslaapkamer met stapelbed en 1-persoonsbed of kinderbedje, badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon.

* Zwölferkopf: ca. 43 m2, 4-5 personen, 3 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed, kinderslaapkamer met stapelbed, woonkamer met zithoek, extra kinderbedje (=5e persoon) in de woonkamer of ouderslaapkamer, badkamer met bad of douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het zuiden.

* Gatterkopf: 46 m2, 4-6 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en woongedeelte, kinderslaapkamer met stapelbed en extra (kinder)bedden, badkamer met  bad, wc, tv,  telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon met ochtendzon.

* Engenkopf: 45m2, 4-6 personen, 3 kamers
Comfortabel. Woonkamer met zithoek, ouderslaapkamer met 2-persoonsbed, kinderslaapkamer met stapelbed en extra (kinder)bed, badkamer met  bad, wc, tv,  telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon met ochtendzon.

* Hammerspitze: 44 m2, 4-6 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en woongedeelte met bedbank, kinderslaapkamer met stapelbed en kinderbedje, badkamer met  douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon.

*Widderstein XL: ca. 55m2, 5-6 personen, 3 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en woongedeelte, 2 kinderslaapkamers met stapelbed, badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het zuiden.

Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

7=6! Bij een verblijf van een week is 1 nacht gratis

December 202110/12-19/1219/12-26/1226/12-2/1
VOLWASSENEN7=6!op aanvraag
Familiekamer8751540 13201540
Familiestudio9451680 14401680
Familiesuite Heuberg10251890 16201890
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf10251960 16801960
Suite Engenkopf-Hammerspitze10501995 1710-
Suite Widderstein XL11202030 1740-
KINDEREN
3-15 jaar280420 360420
0-2 jaar245420 360420
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

7=6! Bij verblijf van een week is 1 nacht gratis

Januari 20222/19/115/122/129/1
VOLWASSENEN 7=6!7=6!
Familiekamer-1155 9901155 99011551295
Familiestudio-1260 10801260 108012601435
Familiesuite Heuberg-1400 12001400 120014001645
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf17151470 12601470 126014701715
Suite Engenkopf-Hammerspitze-1505 12901505 129015051750
Suite Widderstein-1540 13201540 132015401785
KINDEREN
3-15 jaar350280 240280 240280350
0-2 jaar350245 210245 210245350
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

Februari 20225/212/219/226/2
VOLWASSENEN
Familiekamer1295129512951540
Familiestudio1435143514351680
Familiesuite Heuberg1645164516451890
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf1715171517151960
Suite Engenkopf-Hammerspitze1750175017501995
Suite Widderstein XL178517851785-
KINDEREN
3-15 jaar350350350420
0-2 jaar350350350420
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

7=6! Bij verblijf van een week is 1 nacht gratis

Maart 20225/312/319/3 26/3
VOLWASSENEN7=6!
Familiekamer12951155 99011551155
Familiestudio14351260 108012601260
Familiesuite Heuberg16451400 120014001400
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf17151470 126014701470
Suite Engenkopf-Hammerspitz17501505 129015051505
Suite Widderstein XL17851540 132015401540
KINDEREN
3-15 jaar350280 240280280
0-2 jaar350245 210245245
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

April 20223/410/4
VOLWASSENEN
Familiekamer11551155
Familiestudio12601260
Familiesuite Heuberg14001400
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf14701470
Suite Engenkopf-Hammerspitz15051505
Suite Widderstein XL15401540
KINDEREN
3-15 jaar280280
0-2 jaar245245

Bij de reissom is inbegrepen:
* 7 overnachtingen op basis van all-inclusive-pension
– uitgebreid ontbijtbuffet
– lunch of lunchpakket,
– namiddagbuffet met gebak/cake en iets hartigs
– 4-gangenkeuzemenu met saladebuffet
– assortiment frisdranken, thee, koffiespecialiteiten tot 21.00 uur
– kinderbuffet
– babybuffet met potjes en pap
* Babyopvang en kinderopvang
* Gebruik baby- en kinderfaciliteiten
* Gebruik zwembad en wellness
* Gebruik wifi

Bijkomende kosten:
* Reserveringskosten € 17,50 per factuur
* Toeristenbelasting ca. € 3,70 p.p.p.d. v.a. 14 jaar
* Toeslag Oud & Nieuw feestdiner € 35,- voor volwassenen. Als kinderen vanaf 2 jaar aan het feestdiner deelnemen dan bedraagt de toeslag eveneens € 35,-. Deelname aan het kinderdiner in de kinderclub is bij de prijs inbegrepen.
* Stichting Garantiefonds Reisgelden € 5,- per boeking

* Aankomst en vertrek op zaterdag (andere dagen op aanvraag)
* Aankomst en vertrek van 10/12/2021-15/1/2022:
– verblijf tussen 10/12-23/12/2021, aankomst dagelijks, korter verblijf is mogelijk
– van 26/12/2021-2/1/2022 aankomst en vertrek op zondag, langer verblijf op aanvraag, geen aankomst en vertrek op 31/12 en 1/1
– van 2/1-15/1/2022 is een verblijf van 6 of 7 nachten mogelijk, aankomst op zaterdag of zondag
* Badjassen voor volwassenen te leen
* Honden toegestaan ca. € 12,- p.d.
* Wifi beschikbaar
* Ipad te huur
* Het hotel ligt iets boven het dorpje Hirschegg (Vorarlberg, op een hoogte van 1124 m) op ca. 400 m van het dorp
* Oplaadpunt elektrische auto aanwezig
* Afstand vanaf Utrecht ca. 800 km, vanaf Brussel ca. 740 km

We hadden een fijne vakantie. Hotel was heel kindvriendelijk, ruime kamer. Eten was lekker. We vroegen ons af of onze oudste zoon (5 jaar) geen problemen zou hebben om een hele dag weg te zijn voor skiles in het Duits zonder vriendjes die zijn taal spraken maar hij maakte er geen probleem van en heeft er enorm van genoten. Het was handig dat de skiles voor de jongste (3 jaar) vlak naast het hotel was. De kinderclub vond ze ook heel leuk om naartoe te gaan. Voor ons voor herhaling vatbaar.
Fam. Hautekiet

Het was fantastisch! We hebben heerlijk genoten en alles was goed geregeld. We zijn blij verrast door de gastvrijheid van de mensen in het hotel en de omgeving. We overwegen volgend jaar weer te gaan. We hebben genoten en zijn heerlijk bijgetankt. Dank je wel!
Fam. Zonnevijlle

Wat hebben wij een heerlijke vakantie gehad! Wij hebben genoten van een voortreffelijke gastvrijheid in dit fantastische kinderhotel met alle denkbare faciliteiten voor het hele gezin. Vanuit het hotel zo de piste op, kinderen in de skiklasjes en goede ophaalservice van de kinderen na de skilessen van de allerkleinsten. Voorts hebben wij iedere dag genoten van een heerlijk ontbijtbuffet en een uitgebreid diner. Super.
Fam. Besseling

We zijn in de februarivakantie in het Alphotel in Hirschegg geweest. Een klein plaatsje in het Kleinwalsertal. Je bent er zo! Een fijn hotel met een goede service. Onze dochter van 3 konden we haar gang laten gaan en ze had gelijk veel contact met leeftijdsgenoten. Een gezellig hotel waar ook de ouders aan vakantie toekomen.
Fam. Luymes

Faciliteiten

Algemene faciliteiten:
* Entree met receptie
* Lounge met zitjes en een bar
* Bauernstube met zitjes
* Restaurant (all-inclusive-pension)
* Lift   * Wasmachine en droger   * Ouderkeuken
* Ski-opbergruimte   * Terras met zitjes   * Parkeerplaats

Zwemmen en wellness:
* Zwembad en afgescheiden kinderzwembadje met speelfiguren
* Wellness met sauna’s (Fins en soft), stoombad, infraroodcabine, massagedouches, voetbaden, relaxruimte met thee/waterbar, solarium
* Massages en schoonheidsbehandelingen zijn mogelijk

Kinderen

Kinderfaciliteiten:
* Uitgebreid Kids-pakket, extra’s: kinderwagen, tweelingwagen
* Kinderopvangruimte met knutsel/speelkamer
* Kinderrestaurant
* Babykamer met speelgoed voor baby’s
* Speelkamer met binnenspeeltuin met ballenbak
* Zwembad, kinderzwembad met glijbaantje en speelfiguren
* Tafeltennis, tafelvoetbalspel, darts

Kinderopvang:
* Gratis opvang voor kinderen vanaf 0 jaar zondag t/m vrijdag ca. 9.00-16.00 uur, zaterdag ca. 11.00-16.00 uur. Voor kinderen vanaf 2 jaar is er dagelijks extra opvang, ca. 16.00-20.30 uur. ’s Morgens gaan alle kinderen die zelf kunnen lopen een uur spelen in de sneeuw.
*Kinderen van 3 en 4 jaar die halve dagen les hebben bij de skischool bij het hotel, worden na de skiles naar de opvang gebracht.

Eten & drinken:
* Tijdens de opvang worden baby’s gevoed en krijgen kinderen een lunch en drinken
* Voor kinderen vanaf 2 jaar is er om ca. 17.30/18.00 uur een kinderstamtafel
* In het restaurant is een baby- en kinderbuffet, potjes zijn aanwezig in de ouderkeuken

Gebiedsinformatie

Prijzen en info seizoen 2021-2022

Skigebied:
In het Kleinwalsertal hadden ze al vroeg door wat de wensen van  wintersporters zijn, met als resultaat een indrukwekkende  ski-infrastructuur van skiliften, pisten, skischolen, gezellige  skihutten, etc. Doordat de meeste gebieden op meer dan 1000 m hoogte  liggen, kun je hier vaak tot in april skiën. Het skigebied Kleinwalsertal beslaat 6 skibergen die met dalpisten/liften en de gratis skibus met elkaar verbonden zijn. Het Kleinwalsertal ligt op de grens van Duitsland en Oostenrijk. Voor de snowboarders is er bij het dorp Riezlern een snowboardpark. De skibushalte is op ca. 250 m van het hotel.
Vanaf het hotel is de skilift op de ski’s te bereiken via de piste die naast het hotel ligt (op ca. 250m).

Hoogte skigebied: 826-2224 m
Aantal pistes: 130 km
Soort in km: 61 blauw – 61 rood – 8 zwart

Skipas:
Prijzen 6-daagse skipas:
Volwassene ca. € 233,- – € 259,-.
Kind geboren in 2006-2015 ca. € 96,-.
Kind geboren in 2016 of jonger ca. € 54,-.
10% korting op de skipasprijzen van 10/12-18/12/2021, 9/1-22/1/2022, 12/3-18/4/2022 in combinatie met een boeking voor het Alphotel, skipas uitsluitend ter plaatse in het hotel verkrijgbaar.

Skischool:
De kinderskischool met kinderland voor de allerkleinsten ligt direct naast het Alphotel. Na de skiles gaan de kinderen samen eten in het hotel en daarna spelen in de kinderclub van het hotel.
De skischoolverzamelplek voor kinderen (en volwassenen) die hele dagen gaan lessen bevindt zich onderaan de piste op ca. 250m. De plek is op de ski’s, te voet of met de hotelskibus (tegen een kleine vergoeding) te bereiken. Vanaf de verzamelplek vertrekken de kinderen met de skileraar naar de oefenpiste passend bij het skiniveau van de groep. De kinderen die de hele dag lessen, eten tussen de middag met de skileraar.
5 halve dagen les van ca. 10.00-12.00 uur voor kinderen van 3 en 4 jaar ca. € 200,-.
5 hele dagen les van ca. 10.00-12.00 uur en 13.30-15.30 uur voor kinderen vanaf 4 jaar ca. € 290,- met lunch.

Skiverhuur:
Ski’s en snowboard te huur via Kids & Go, met aantrekkelijke prijzen voor gezinnen, zie Skihuur
De skihuur bevindt zich op ca. 400 m van het hotel.

Wintersport overig:
Er zijn enkele rodelbanen in het gebied. Langlaufers kunnen gratis gebruik maken van 3 loipes met een totale lengte van 50 km. Zowel in het dal als in de bergen zijn diverse winterwandelwegen uitgezet.

Website skigebied: www.kleinwalsertal.com/

Verblijf

Familiekamer:
* Schlössle: ca. 27 m2, max. 4 personen
Comfortabel en voorzien van 2-persoonsbed, 2 extra (kinder)bedden boven elkaar, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, badkamer met douche, wc, balkon op het oosten.

Familiestudio:
* Söllerkopf: ca. 33 m2, max. 4 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en zitje, kleine kinderslaapkamer met stapelbed, badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het oosten.

* Ifen: ca. 32 m2, max. 4/5 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en zitje, kinderslaapkamer met stapelbed en deels met plek voor een extra kinderbedje (=5e persoon), badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het westen.

Familiesuite:
* Heuberg: ca. 37 m2, max. 5 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en zithoek, kinderslaapkamer met stapelbed en 1-persoonsbed of kinderbedje, badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon.

* Zwölferkopf: ca. 43 m2, 4-5 personen, 3 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed, kinderslaapkamer met stapelbed, woonkamer met zithoek, extra kinderbedje (=5e persoon) in de woonkamer of ouderslaapkamer, badkamer met bad of douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het zuiden.

* Gatterkopf: 46 m2, 4-6 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en woongedeelte, kinderslaapkamer met stapelbed en extra (kinder)bedden, badkamer met  bad, wc, tv,  telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon met ochtendzon.

* Engenkopf: 45m2, 4-6 personen, 3 kamers
Comfortabel. Woonkamer met zithoek, ouderslaapkamer met 2-persoonsbed, kinderslaapkamer met stapelbed en extra (kinder)bed, badkamer met  bad, wc, tv,  telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon met ochtendzon.

* Hammerspitze: 44 m2, 4-6 personen, 2 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en woongedeelte met bedbank, kinderslaapkamer met stapelbed en kinderbedje, badkamer met  douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon.

*Widderstein XL: ca. 55m2, 5-6 personen, 3 kamers
Comfortabel. Ouderslaapkamer met 2-persoonsbed en woongedeelte, 2 kinderslaapkamers met stapelbed, badkamer met douche, wc, tv, telefoon, wifi, föhn, badjassen, balkon op het zuiden.

Prijzen

Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

7=6! Bij een verblijf van een week is 1 nacht gratis

December 202110/12-19/1219/12-26/1226/12-2/1
VOLWASSENEN7=6!op aanvraag
Familiekamer8751540 13201540
Familiestudio9451680 14401680
Familiesuite Heuberg10251890 16201890
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf10251960 16801960
Suite Engenkopf-Hammerspitze10501995 1710-
Suite Widderstein XL11202030 1740-
KINDEREN
3-15 jaar280420 360420
0-2 jaar245420 360420
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

7=6! Bij verblijf van een week is 1 nacht gratis

Januari 20222/19/115/122/129/1
VOLWASSENEN 7=6!7=6!
Familiekamer-1155 9901155 99011551295
Familiestudio-1260 10801260 108012601435
Familiesuite Heuberg-1400 12001400 120014001645
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf17151470 12601470 126014701715
Suite Engenkopf-Hammerspitze-1505 12901505 129015051750
Suite Widderstein-1540 13201540 132015401785
KINDEREN
3-15 jaar350280 240280 240280350
0-2 jaar350245 210245 210245350
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

Februari 20225/212/219/226/2
VOLWASSENEN
Familiekamer1295129512951540
Familiestudio1435143514351680
Familiesuite Heuberg1645164516451890
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf1715171517151960
Suite Engenkopf-Hammerspitze1750175017501995
Suite Widderstein XL178517851785-
KINDEREN
3-15 jaar350350350420
0-2 jaar350350350420
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

7=6! Bij verblijf van een week is 1 nacht gratis

Maart 20225/312/319/3 26/3
VOLWASSENEN7=6!
Familiekamer12951155 99011551155
Familiestudio14351260 108012601260
Familiesuite Heuberg16451400 120014001400
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf17151470 126014701470
Suite Engenkopf-Hammerspitz17501505 129015051505
Suite Widderstein XL17851540 132015401540
KINDEREN
3-15 jaar350280 240280280
0-2 jaar350245 210245245
Prijzen per persoon per week op basis van all-inclusive-pension

April 20223/410/4
VOLWASSENEN
Familiekamer11551155
Familiestudio12601260
Familiesuite Heuberg14001400
Suite Zwölferkopf-Gatterkopf14701470
Suite Engenkopf-Hammerspitz15051505
Suite Widderstein XL15401540
KINDEREN
3-15 jaar280280
0-2 jaar245245

Bij de reissom is inbegrepen:
* 7 overnachtingen op basis van all-inclusive-pension
– uitgebreid ontbijtbuffet
– lunch of lunchpakket,
– namiddagbuffet met gebak/cake en iets hartigs
– 4-gangenkeuzemenu met saladebuffet
– assortiment frisdranken, thee, koffiespecialiteiten tot 21.00 uur
– kinderbuffet
– babybuffet met potjes en pap
* Babyopvang en kinderopvang
* Gebruik baby- en kinderfaciliteiten
* Gebruik zwembad en wellness
* Gebruik wifi

Bijkomende kosten:
* Reserveringskosten € 17,50 per factuur
* Toeristenbelasting ca. € 3,70 p.p.p.d. v.a. 14 jaar
* Toeslag Oud & Nieuw feestdiner € 35,- voor volwassenen. Als kinderen vanaf 2 jaar aan het feestdiner deelnemen dan bedraagt de toeslag eveneens € 35,-. Deelname aan het kinderdiner in de kinderclub is bij de prijs inbegrepen.
* Stichting Garantiefonds Reisgelden € 5,- per boeking

Overige informatie

* Aankomst en vertrek op zaterdag (andere dagen op aanvraag)
* Aankomst en vertrek van 10/12/2021-15/1/2022:
– verblijf tussen 10/12-23/12/2021, aankomst dagelijks, korter verblijf is mogelijk
– van 26/12/2021-2/1/2022 aankomst en vertrek op zondag, langer verblijf op aanvraag, geen aankomst en vertrek op 31/12 en 1/1
– van 2/1-15/1/2022 is een verblijf van 6 of 7 nachten mogelijk, aankomst op zaterdag of zondag
* Badjassen voor volwassenen te leen
* Honden toegestaan ca. € 12,- p.d.
* Wifi beschikbaar
* Ipad te huur
* Het hotel ligt iets boven het dorpje Hirschegg (Vorarlberg, op een hoogte van 1124 m) op ca. 400 m van het dorp
* Oplaadpunt elektrische auto aanwezig
* Afstand vanaf Utrecht ca. 800 km, vanaf Brussel ca. 740 km

Ervaringen

We hadden een fijne vakantie. Hotel was heel kindvriendelijk, ruime kamer. Eten was lekker. We vroegen ons af of onze oudste zoon (5 jaar) geen problemen zou hebben om een hele dag weg te zijn voor skiles in het Duits zonder vriendjes die zijn taal spraken maar hij maakte er geen probleem van en heeft er enorm van genoten. Het was handig dat de skiles voor de jongste (3 jaar) vlak naast het hotel was. De kinderclub vond ze ook heel leuk om naartoe te gaan. Voor ons voor herhaling vatbaar.
Fam. Hautekiet

Het was fantastisch! We hebben heerlijk genoten en alles was goed geregeld. We zijn blij verrast door de gastvrijheid van de mensen in het hotel en de omgeving. We overwegen volgend jaar weer te gaan. We hebben genoten en zijn heerlijk bijgetankt. Dank je wel!
Fam. Zonnevijlle

Wat hebben wij een heerlijke vakantie gehad! Wij hebben genoten van een voortreffelijke gastvrijheid in dit fantastische kinderhotel met alle denkbare faciliteiten voor het hele gezin. Vanuit het hotel zo de piste op, kinderen in de skiklasjes en goede ophaalservice van de kinderen na de skilessen van de allerkleinsten. Voorts hebben wij iedere dag genoten van een heerlijk ontbijtbuffet en een uitgebreid diner. Super.
Fam. Besseling

We zijn in de februarivakantie in het Alphotel in Hirschegg geweest. Een klein plaatsje in het Kleinwalsertal. Je bent er zo! Een fijn hotel met een goede service. Onze dochter van 3 konden we haar gang laten gaan en ze had gelijk veel contact met leeftijdsgenoten. Een gezellig hotel waar ook de ouders aan vakantie toekomen.
Fam. Luymes

Deze vakantie boeken?